Od początku naszą pasją było tworzenie wyjątkowych konstrukcji stalowych. Nasz zespół tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w pracy z konstrukcjami stalowymi. Wykonujemy szeroki asortyment wysokiej jakości elementów stalowych, takich jak bramy, ogrodzenia, balustrady, kraty, daszki, poręcze, rozwiązania indywidualne.

Dużą wagę przykładamy do jakości naszych konstrukcji, zależy nam przede wszystkim na zadowoleniu klienta. Dzięki temu stale rośnie grono zadowolonych z naszych usług klientów, którzy polecają nas kolejnym.

Stawiamy na rozwój. Częste szkolenia pozwoliły na stworzenie ekip posiadających odpowiednią wiedzę popartą praktyką i wieloletnim doświadczeniem, co pozwala na wykonywanie wszelkich prac związanych z projektowaniem i montażem najwyższej jakości konstrukcji stalowych.

Firma Stellart wykonuje wszelkiego rodzaju niewielkie konstrukcje stalowe. Staramy się zrozumieć potrzeby każdego klienta indywidualnie aby dostarczyć mu najlepsze rozwiązanie. Dzięki temu stale rośnie grupa naszych zadowolonych klientów, stąd też bierze się siła naszej firmy.

Nasi fachowcy są w stanie wykonać małą architekturę, ogrodzenie, bramę czy balustradę stalową na podstawie szkiców i rysunków naszego klienta. Po omówieniu szczegółów przechodzimy do obróbki metalu i montażu gotowych elementów. Przygotowujemy możliwie najwięcej elementów we własnej pracowni po to by zredukować hałas u klienta do niezbędnego minimum, a także ograniczyć ilość odpadów powstających na miejscu.

Nasze realizacje

Sprawdź galerię realizacji

Facebook

Odwiedź Stellart na Facebooku

Skontaktuj się z nami

Przejdź do formularza

© 2015 Stellart. Wszelkie prawa zastrzeżone - Ogrodzenia Rzeszów